Polska Goni Europę

30.05.2017 - 11.11.2018

Dołącz do nas

Firmowe zdobywanie krajów

O konkursie

Zainspiruj znajomych z pracy, stwórzcie maksymalnie 10-osobowe drużyny, podejmijcie wyzwanie, bądź sami wyzwijcie do sportowej rywalizacji inną korporację. Jeśli w Twojej firmie do tej pory brakowało motywacji i celów, żeby zintegrować się wokół aktywności sportowej - to masz okazję żeby ich zaangażować i żeby wspólnie z Tobą wzięli udział w konkursie, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii. Oprócz wybranego przez Was celu, przede wszystkim będziecie walczycie o kolejne kraje i gwiazdki do ogólnej klasyfikacji. Nic tak nie łączy jak wspólna pasja, wzajemna motywacja… i wspólny cel. Razem dotrzecie dalej na mapie Europy. A wyzwań dla grup nie brakuje na mapie Europy. Przyłączcie się i pomóżcie w zdobywaniu najbardziej oddalonych krajów. Dacie radę wspólnie zdobyć Portugalię? A może zaczniecie od Niemiec i po kolei będziecie zdobywać wszystkie kraje sąsiadujące? Zdobywajcie wspólnie kraje, a sukces biznesowy będzie naturalną konsekwencją Waszego firmowego zaangażowania.

Możesz rywalizować w dwóch dyscyplinach

ROWER

Zarejestruj się

BIEGANIE

Zarejestruj się

Nagrody

TEAM i-SPORT

Najlepsi zawodnicy „Polska Gonie Europę” zostaną pierwszymi członkami amatorskiego Teamu i-Sport. Oznacza to m. in. wsparcie treningowe najlepszych trenerów firmy i-Sport, specjalne stroje zaprojektowane dla teamu, które będą identyfikowały grupę podczas obecności na wspólnie zaplanowanych zawodach i wiele innych wspólnych inicjatyw.

SPRZĘT SPORTOWY

Dla wybranych uczestników przewidzieliśmy sprzęt sportowy ufundowany przez Partnerów Kampanii m.in. gadżety elektroniczne rejestrujące Twoje treningi, stroje sportowe i akcesoria sportowe.

PAKIETY i-SPORT

Kompleksowa opieka sportowa, ufundowana przez głównego organizatora, firmę i-Sport. W ramach pakietu otrzymacie – osobistego opiekuna sportowego, wybrany plan treningowy, indywidualnie dobraną dietę i video treningowe z mistrzami olimpijskimi i najlepszymi trenerami w Polsce.

DLAczego rywalizujesz?

Pokaż nam
swoje "dla"

Wyślij zdjęcie tutaj

DLA SATYSFAKCJI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA EKIPY

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA PRZYJAŹNI

DLA MOICH DZIECI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA TEAMU

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA ADRENALINY

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA DUCHA

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA EMOCJI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA SZCZĘŚCIA

#POLSKAGONIEUROPĘ

ORGANIZATOR KAMPANII

PATRONI HONOROWI

PARTNER STRATEGICZNY

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY

6/25/2021 10:01:18 AM