Polska Goni Europę

30.05.2017 - 11.11.2018

Dołącz do nas

Grupowe zdobywanie krajów

O konkursie

Zainspiruj swoich znajomych i zbierz maksymalnie 10-osobową drużynę. Jeśli uprawiacie sport regularnie to wyznaczajcie sobie kolejne cele w Waszym sportowym planie. Jeśli Twoim znajomym do tej pory brakowało motywacji i celów to masz okazję żeby ich zaangażować i żeby wspólnie z Tobą wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii, gdzie oprócz wybranego przez Was celu przed wszystkim walczycie o kolejne kraje i gwiazdki do ogólnej klasyfikacji. Nic tak nie łączy jak pasja, wzajemna motywacja… i wspólny cel. A wyzwań dla grup nie brakuje na mapie Europy. Przyłączcie się i pomóżcie w zdobywaniu najbardziej oddalonych krajów. Dacie radę wspólnie zdobyć Portugalię? A może zaczniecie od Niemiec i po kolei będziecie zdobywać wszystkie kraje sąsiadujące?

Możesz rywalizować w dwóch dyscyplinach

ROWER

Zarejestruj się

BIEGANIE

Zarejestruj się

TEAM i-SPORT

Najlepsi zawodnicy „Polska Gonie Europę” zostaną pierwszymi członkami amatorskiego Teamu i-Sport. Oznacza to m. in. wsparcie treningowe najlepszych trenerów firmy i-Sport, specjalne stroje zaprojektowane dla teamu, które będą identyfikowały grupę podczas obecności na wspólnie zaplanowanych zawodach i wiele innych wspólnych inicjatyw.

SPRZĘT SPORTOWY

Dla wybranych uczestników przewidzieliśmy sprzęt sportowy ufundowany przez Partnerów Kampanii m.in. gadżety elektroniczne rejestrujące Twoje treningi, stroje sportowe i akcesoria sportowe.

PAKIETY i-SPORT

Kompleksowa opieka sportowa, ufundowana przez głównego organizatora, firmę i-Sport. W ramach pakietu otrzymacie – osobistego opiekuna sportowego, wybrany plan treningowy, indywidualnie dobraną dietę i video treningowe z mistrzami olimpijskimi i najlepszymi trenerami w Polsce.

DLAczego rywalizujesz?

Pokaż nam
swoje "dla"

Wyślij zdjęcie tutaj

DLA SATYSFAKCJI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA EKIPY

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA PRZYJAŹNI

DLA MOICH DZIECI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA TEAMU

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA ADRENALINY

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA DUCHA

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA EMOCJI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA SZCZĘŚCIA

#POLSKAGONIEUROPĘ

ORGANIZATOR KAMPANII

PATRONI HONOROWI

PARTNER STRATEGICZNY

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY

6/25/2021 9:05:46 AM