Polska Goni Europę

30.05.2017 - 11.11.2018

Dołącz do nas

Indywidualne zdobywanie krajów

O konkursie

Uprawiasz sport regularnie albo dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem? Bez względu na Twój poziom zaawansowania zapraszamy do rywalizacji. Dając Ci możliwość zdobywania wybranych krajów, chcemy Ci dać dodatkową motywację, dodatkowy cel w sporcie, żeby urozmaicić Twoją aktywność sportową. Chcemy, żeby sport był dla Ciebie przyjemnością, żeby był stałym elementem Twojego życia i żebyś inspirował innych do aktywności. Zaangażuj i zmierz się z innymi. Podejdź świadomie do wyboru kraju, który chcesz zdobyć. Porównaj się w rankingach z naszymi Mistrzami i Ambasadorami. Zawalcz o atrakcyjne nagrody i przede wszystkim o wspólny cel jakim jest zdobywanie gwiazdek, które mają utworzyć flagę Unii Europejskiej. Razem do celu.

Możesz rywalizować w dwóch dyscyplinach

ROWER

Zarejestruj się

BIEGANIE

Zarejestruj się

Nagrody

TEAM i-SPORT

Najlepsi zawodnicy w ramach konkursów Kampanii „Polska Gonie Europę” zostaną pierwszymi członkami amatorskiego Teamu i-Sport. Oznacza to m. in. wsparcie treningowe najlepszych trenerów firmy i-Sport, specjalne stroje zaprojektowane dla teamu, które będą identyfikowały grupę podczas obecności na wspólnie zaplanowanych zawodach i wiele innych wspólnych inicjatyw.

SPRZĘT SPORTOWY

Dla wybranych uczestników przewidzieliśmy sprzęt sportowy ufundowany przez Partnerów Kampanii m.in. gadżety elektroniczne rejestrujące Twoje treningi, stroje sportowe i akcesoria sportowe. Jeżeli zależy Ci na świadomym uprawianiu sportu i analizie swoich wyników, nasze nagrody na pewno Ci w tym pomogą. Warto się zaangażować.

PAKIETY i-SPORT

Kompleksowa opieka sportowa, ufundowana przez głównego organizatora, firmę i-Sport. W ramach pakietu otrzymacie – osobistego opiekuna sportowego, wybrany plan treningowy, indywidualnie dobraną dietę i video treningowe z mistrzami olimpijskimi i najlepszymi trenerami w Polsce.

DLAczego rywalizujesz?

Pokaż nam
swoje "dla"

Wyślij zdjęcie tutaj

DLA SATYSFAKCJI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA EKIPY

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA PRZYJAŹNI

DLA MOICH DZIECI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA TEAMU

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA ADRENALINY

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA DUCHA

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA EMOCJI

#POLSKAGONIEUROPĘ

DLA SZCZĘŚCIA

#POLSKAGONIEUROPĘ

ORGANIZATOR KAMPANII

PATRONI HONOROWI

PARTNER STRATEGICZNY

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY

6/25/2021 8:07:55 AM